Onderdeel vanOntwerpers van onderwijs

Begeleiding van kinderen

Stamgroepleiders

Als Jenaplanschool werken we met een ritmisch weekplan, ons lesrooster. Elke week wisselen vier basisactiviteiten elkaar af. 

Een voorbeeld hiervan is de weekopening. We starten de week altijd met een weekopening. De oudste kinderen halen de jongere kinderen op en samen met hun vieringsgroepje gaan ze naar de zaal. Dan zingen we gezamenlijk ons schoollied en steken de kaars aan. De kinderen die deze week jarig zijn komen naar voren en worden even in het zonnetje gezet.

Kinderen die nieuw op school zijn worden voorgesteld. We spreken de komende week door.  Hierdoor ontstaan verbindingen tussen leeftijden, kinderen worden gezien, er is ruimte voor actualiteiten en het delen met elkaar. En het geeft rust en structuur. Het markeert een duidelijk begin van de week, overzicht, verwachten worden helder en het is een rustige en gezamenlijke start.

Meer over onze school

Contact opnemen met de Gabriëlschool

Hier groeien we samen tot wie we mogen zijn.
Heb je een vraag? Neem gerust contact met ons op.

Contact opnemen