Team

Het team van de Gabriëlschool bestaat uit betrokken en enthousiaste mensen, die werken vanuit een gedeelde visie. Het Jenaplanonderwijs vraagt veel eigen initiatief, voorbereidingstijd en organisatietalent van de leerkrachten, die ‘stamgroepleider’ worden genoemd. Alle stamgroepleiders op onze school hebben na hun aanstelling de tweejarige Jenaplanopleiding gevolgd. Daarnaast beschikken veel van onze medewerkers over gespecialiseerde pedagogische expertise, zodat we onderwijs en zorg op maat kunnen aanbieden. 

  • 4 Medewerkers hebben een Masteropleiding Special Educational Needs afgerond
  • 2 Medewerkers hebben een opleiding gevolgd tot gedragsspecialist
  • 2 Medewerkers hebben een opleiding gevolgd tot coach
  • 2 Medewerkers zijn opgeleid tot intern begeleider

Daarnaast heeft een groot deel van het team trainingen gevolgd over o.a. autisme in de klas en het speels aanbieden van rekenen en wiskunde. 

Directie: functie e-mail  
Sander van Zomeren  directeur s.vanzomeren@gabriel-school.nl  
       
IB:      
Gonnie van Vliet IB g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Heidy Jansen IB h.jansen@gabriel-school.nl  
       
Administratie:      
Astrea Verhoeve administratie a.verhoeve@gabriel-school.nl  
       
Conciërge:      
Remy Landstra conciërge r.landstra@gabriel-school.nl  
       
       
Remedial teaching:      
Gonnie van Vliet   g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Heidy Jansen   h.jansen@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 1-2      
Els Baars Bevers e.baars@gabriel-school.nl  
Suzan Kuijpers Bevers s.kuijpers@gabriel-school.nl  
Monique Brinkmann Dolfijnen m.brinkmann@gabriel-school.nl  
Sandra Kroondijk Dolfijnen s.kroondijk@gabriel-school.nl   
Mieke van Luijn Kikkers m.vanluijn@gabriel-school.nl  
Hester Loot Kikkers h.loot@gabriel-school.nl  
Youri Aartsen Salamanders y.aartsen@gabriel-school.nl  
Mariska van den Brink Onderw.ass m.vandenbrink@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 3-4-5      
Linda van Westerlaak Vossen l.vanwesterlaak@gabriel-school.nl  
Francisca Hummel Vossen f.hummel@gabriel-school.nl  
Marian Dokter Zebra’s m.dokter@gabriel-school.nl  
Gonnie van vliet Zebra’s g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Ilse Berends Beren i.berends@gabriel-school.nl  
Sandra Kroondijk Beren s.kroondijk@gabriel-school.nl   
Jolanda Sanders Giraffen j.sanders@gabriel-school.nl  
Marienke Hoogewoud Giraffen m.hoogewoud@gabriel-school.nl  
Marlies Koster Olifanten m.koster@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 6-7-8      
Andrea Vooijs Adelaars a.vooijs@gabriel-school.nl  
Nienna Mees Adelaars n.mees@gabriel-school.nl
Betty Kieft Uilen/ Adelaars b.kieft@gabriel-school.nl
Brigitte Kas Uilen b.kas@gabriel-school.nl  
Miriam Seijdel IJsvogels m.seijdel@gabriel-school.nl  
Gonnie van Vliet Ijsvogels g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Sandra Bakker Valken s.bakker@gabriel-school.nl  
Paola Joustra Valken p.joustra@gabriel-school.nl  
       
Spaans      
Johan Garcia